PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW
WAWA-MED
13-200 Działdowo, ul. M. Konopnickiej 14,
zapisy i informacje - tel. 668-684-212 e-mail: wawa-med@wp.pl

Naszą działalność dla Państwa potrzeb rozwijamy od 2008r, pracujemy od poniedziałku do soboty.

Stanowimy Przychodnię wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów dysponującą diagnostyką obrazową i laboratoryjną.

 

Zaczynaliśmy od pracowni USG wyposażonej w wysokiej klasy aparat, który z czasem okazał się niewystarczający  wobec rosnących wymagań chorych i lekarzy specjalistów dołączających do naszego zespołu i współpracujących. 

 

Obecnie nowoczesne aparaty USG klasy premium pozwalają na szeroki zakres  badań dla potrzeb każdego pacjenta - dorosłego i dziecka, praktycznie w każdej dziedzinie medycyny. Umożliwiają specjalistom klinicznym szybko i trafnie postawić diagnozę, a tym samym usprawniają leczenie.

Dysponujemy szerokim zestawem różnorodnych głowic dedykowanych do profesjonalnych badań –  między innymi mózgu i brzucha noworodków i niemowląt, powłok skórnych, przewodu pokarmowego, mięśni oraz stawów rąk i nóg. Dzięki nim możemy również diagnozować choroby nerwów obwodowych.

Kolorowy doppler, doppler mocy i doppler spektralny umożliwia precyzyjną diagnostykę żył i tętnic. Stanowi solidne wsparcie w standardowych badaniach węzłów chłonnych, ślinianek, tarczycy, sutków, narządów jamy brzusznej, narządu rodnego a także stawów i mięśni.

Wartość diagnostyczną wykonywanych badań wybitnie podnoszą nowoczesne  opcje  komputerowego oprogramowania i  system archiwizacji obrazów.

WAWA-MED jest pierwszą prywatną placówką, która w Działdowie i regionie oferuje tak szeroki zakres badań ultrasonograficznych.

W naszej Przychodni troskliwie i profesjonalnie zajmujemy się każdym pacjentem, Nasza praca  wiele razy pozwoliła  w porę zdiagnozować chorobę i uniknąć groźnych komplikacji zdrowotnych, usprawniła leczenie i umożliwiła powrót do zdrowia.

Nasz zespół ciągle się rozwija i powiększa, zwiększa się także zakres oferowanych świadczeń i wydłuża czas pracy Przychodni.

 

Nie ma u nas barier i przeszkód dla niepełnosprawnych i schorowanych osób w dostępie do nowoczesnej medycyny.

W przyjaźnie urządzonych gabinetach, w życzliwej atmosferze, wśród pracujących z pasją i oddaniem profesjonalistów znajdą Państwo wysokiej jakości diagnostykę i leczenie na europejskim poziomie.
copyright wawa-med

  • Odsłon łącznie: 0